Veteranų turnyrai

Futbolo turnyras Tauragėje

Svajunas Cesnulis paskelbė 2016-07-13 22:04

2016 m. liepos 9 d. Futbolo klubo „Šilutės veteranas“ nariai dalyvavo turnyre Tauragėje. Be šilutiškių turnyre dalyvavo veteranai iš Plungės, Kybartų ir šeimininkai Tauragės futbolininkai.

„Šilutės veteranas“ pirmose rungtynėse susitiko su Plungės veteranais ir nusileido jiems 0 – 2. Antrose rungtynėse sužaidė lygiosiomis su Tauragės futbolininkais 2 – 2, o trečiose rungtynėse įveikė Kybartų komandą 3 – 2.

FK “Šilutės veteranas“ surinkęs 4 taškus liko trečias. Turnyro nugalėtojais tapo Plungės veteranai, kurie nugalėjo Kybartų futbolininkus ir sužaidė lygiosiomis su Tauragės veteranais. Antri tauragiškiai, Kybartų veteranai liko ketvirti.

Šilutiškiams 4 įvarčius pelnė Svajūnas Česnulis, vieną Eugenijus Kolpertas. Komandai taip pat atstovavo Saulius Malinauskas, Darius Igaris, Jurijus Užkuraitis, Vaidas Petkus, Linas Gedvila, Vladimiras Čiumakovas, Robertas Šmitas, Arūnas Trakšelis ir Rytis Kostiuška.

TURNYRAS MARIJAMPOLĖJE

Svajunas Cesnulis paskelbė 2014-10-07 22:02

Š.m. spalio 4 d. (šeštadienį) Marijampolėje vyko tradicinis veteranų futbolo turnyras, skirtas ilgamečiam suvalkijos krašto futbolininkui ir treneriui Jonui Kaupaičiui atminti. Turnyre dalyvavo Šilutės, Marijampolės, Kybartų, Plungės ir Vilniaus veteranų futbolo komandos. Šilutiškių komandą atstovavo Juozas Žiemys, Vladimiras Čiumakovas, Eugenijus Kolpertas, Saulius Malinauskas, Darius Igaris, Robertas Švedas, Vaidas Petkus, Linas Gedvila ir Rytis Kostiuška.

Komandos žaidė rato sistema, po septynis žaidėjus (6+1), du kėlinius po 10 minučių. Pirmose rungtynėse FK „Šilutės veteranas“ susitiko su Marijampolės veteranais. Iš suvalkiečių veidų buvo galima spręsti, jog jie nusiteikę kovingai ir pasiruošę priešininkus sutriuškinti, tačiau pirmojo kėlinio viduryje stiprus ir tikslus „Šilutės veteranų“ kapitono S.Malinausko smūgis į vartų apatinį kampą buvo nepasiekiamas marijampoliečių vartininkui. Likusį laiką vyko atkakli kova, tačiau Marijampolės futbolininkai priešpaskutinę minutę vis dėlto rezultatą išlygino. Rungtynės baigėsi taikiai 1 – 1.

Antrose rungtynėse laukė pajėgus varžovas iš Plungės. Neparankūs šilutiškiams varžovai pirmieji pelnė įvartį ir įsiveržė į priekį. Tačiau nuo pirmojo kėlinio antros pusės rungtynių iniciatyva priklausė FK „Šilutės veteranas“. Pirmasis pasižymėjo S.Malinauskas, pakėlęs kamuolį nuo vidurio aikštės ir pergudravęs ne tik gynėjus, bet ir plungiškių vartininką, kuris nepasiekė per jį „perkelto“ kamuolio. Šis įvartis buvo gražiausias ir efektingiausias turnyro įvartis. Antrame kėlinyje V.Čiumakovas išvedė Šilutės futbolininkus į priekį, o rungtynių pabaigoje D.Igaris įmušė trečią įvartį. Rungtynės laimėtos rezultatu 3 – 1.

Trečiose rungtynėse šilutiškius egzaminavo geriausios sudėties Vilniaus veteranų futbolininkai, kurie sugebėjo pergudrauti varžovus, įvesti chaosą FK „Šilutės veteranas“ žaidime ir laimėjo rungtynes sausu rezultatu 4 – 0.

Paskutinės Šilutės veteranų rungtynės su Kybartų veteranais buvo pačios permainingiausios. Viena iš pirmųjų Šilutės atakų baigėsi gražiu J.Žiemio įvarčiu, dar po kelių minučių V.Petkus rezultatą padvigubina 2 – 0. Nuo šio momento įvyko tai, ko negali sau leisti nei viena komanda – patikėti pergale anksčiau laiko. Pirmojo kėlinio pabaigoje Kybartai sušvelnino rezultatą 1 – 2. Antrojo kėlinio pradžioje rezultatas lygus 2 – 2, o likus žaisti penkias minutes, Kybartų futbolininkai įsiveržia į priekį 3 – 2. Šilutiškiams užgulus priešininkų vartus baudos aikštelėje pargriaunamas V.Čiumakovas, o S.Malinauskas nuo 9 metrų atžymos šaltakraujiškai išlygina rezultatą. Paskutinę rungtynių minutę Kybartų futbolininkai dar turėjo galimybę įmušti įvartį, tačiau iš vartų išbėgęs Šilutės vartininkas sugebėjo atremti pavojingai smūgiuotą kamuolį.

Geriausiu FK „Šilutės veteranas“ žaidėju buvo pripažintas Robertas Švedas.

Turnyre komandos išsidėstė tokia tvarka: 1. Vilnius – 10 tšk.; 2. Marijampolė – 8 tšk.; 3. Šilutė – 5 tšk.; 4. Plungė – 3 tšk.; 5. Kybartai – 1 tšk.

Senjorų futbolo turnyras Vilniuje

Svajunas Cesnulis paskelbė 2014-02-25 02:17

FK "Šilutės veteranas" kovo 1d. išvyksta i futbolo turnyrą kuris vyks Vilniuje "Sportima" futbolo manieže

Didžioji tarptautinio senjorų futbolo turnyro taurė iškeliavo į Kybartus

Svajunas Cesnulis paskelbė 2013-09-25 22:39

2013-09-23 08:48:40, Edvardas Lukošius

Vakar (rugsėjo 21 d.) Šilutės miesto stadione surengtas XIX-asis tarptautinis senjorų futbolo turnyras, skirtas Lietuvos olimpinės futbolo rinktinės nariui, šilutiškiui Leonui Chomičiui atminti. Turnyre dalyvavo svečiai iš Kaliningrado,Vilniaus, Kybartų, Marijampolės, Plungės bei šio turnyro organizatoriai - FK „Šilutės veteranas“. Didžiąją tarptautinio senjorų futbolo turnyro taurę iškovojo kybartiškiai.

Kasmet rudenį FK „Šilutės veteranas“ organizuoja tarptautinį futbolo turnyrą, skirtą Lietuvos olimpinės futbolo rinktinės nariui, šilutiškiui Leonui Chomičiui atminti.

Graži ir saulėta šeštadienio diena sutiko turnyro dalyvius, rungtyniaujančius Šilutės stadione.

„Šilutės veteranas“ pirmąsias rungtynes žaidė su Kybartų futbolininkais ir rungtynes prakišo – 1:3, tad taškų nepelnė. Antras rungtynės šilutiškiai žaidė su kaliningradiečiais. Kova vyko apylygiai, tad abi komandos pasidalino po tašką. Šilutiškiai pogrupyje užėmę III vietą susitiko su vilniečiais ir kovojo dėl 5-6 vietų. Šilutiškiai nusileido vilniečiams – 1:5 ir bendroje įskaitoje tenkinosi šešta vieta.

Kitoje aikštėje plungiškiai įveikė vilniečius 2:1 ir lygiosiomis sužaidė su Marijampolės futbolininkais. II pogrupyje užėmę I vietą susitiko su I pogrupio I vietos laimėtojais – kybartiečiais. Marijampoliečiai lygiosiomis 1:1 sužaidę su plungiškiais pogrupyje užėmė II vietą ir vėliau kovojo dėl 3-4 vietų.

Dėl 1-2 vietų kovoję Kybartų ir Plungės futbolininkai sužaidė lygiosiomis 1:1. Tad, išsiaiškinti kas taps turnyro nugalėtojais jiems prireikė baudinių serijos. Pergalę šventė didžiąją turnyro taurę iškovoję Kybartų futbolininkai.

Kitas vietas užėmė: II - Plungė, III – Marijampolė, IV – Kaliningradas, V- Vilnius ir VI vietą užėmė FK „Šilutės veteranas“ .

Visos komandos apdovanotos L.Chomičiaus atminimo taurėmis. Geriausiais komandų žaidėjais pripažinti: Vladimiras Čiumakovas (Šilutė), Henrikas Katilius (Kybartai), Romas Valužis (Plungė), Darius Laucevičius (Vilnius), Mindaugas Marazas (Marijampolė), Jurij Marinjak (Kaliningradas). Vyriausio dalyvio prizas įteiktas 1952 metais gimusiam Aleksandrui Janovskiui iš Kybartų.

Turnyro dalyvius sveikino FK “Šilutė” direktorius Romualdas Taršauskas bei ilgametis klubo vodovas, futbolo veteranas Juozas Žiemys.

FK "Šilutės veteranas" tarptautinio turnyro čempionai

Svajunas Cesnulis paskelbė 2013-01-27 22:21   [ atnaujinta 2013-08-12 22:41 ]

FK „Šilutės veteranas“ sostinėje buvo geriausias

2013 m. sausio 26 d. Vilniuje įvyko „Igol“ veteranų futbolo turnyras, kuriame dalyvavo FK „Šilutės veteranas“. Šilutiškių komandą atstovavo Saulius Malinauskas, Svajūnas Česnulis, Linas Gedvila, Eugenijus Kolpertas, Artūras Rimkus, Aurelijus Sūdžius, Vaidas Petkus, Audrius Lukošius, komandos treneris Rytis Kostiuška ir administratorius Vidas Augustinavičius. Be FK „Šilutės veteranas“ turnyre dalyvavo dar penkios komandos iš Vilniaus, Marijampolės, Utenos ir svečiai iš Rusijos Federacijos Kaliningrado srities Primorsko miesto. Burtų keliu komandos buvo suskirstytos į du pogrupius, kuriuose kiekviena komanda sužaidė po dvejas varžybas tarpusavyje. Pogrupiuose komandos atitinkamai užėmusios trečiąsias vietas kovojo dėl 5-6 vietų, komandos, užėmusios antrąsias vietas, kovojo dėl 3-4 vietų, o pogrupių nugalėtojai kovojo finale. Buvo žaidžiami du kėliniai po 15 min.

Šilutiškiai pateko į antrą pogrupį kartu su „Seimo“ komanda ir Marijampolės veteranais. Pirmieji į aikštę išbėgo seimūnai ir suvalkiečiai. Rungtynių pirmoje pusėje padėtį aikštelėje kontroliavo „Seimo“ komanda, kuri po pirmojo kėlinio pirmavo 2 – 0. Antro kėlinio pradžioje Marijampolės futbolininkai sušvelnino rezultatą ir pabaigoje užgulė priešininkus, tačiau išlyginti rezultato jiems nepavyko. Rungtynes laimėjo „Seimo“ komanda rezultatu 2 – 1.

Antrose rungtynėse susitiko „Šilutės veteranas“ ir „Seimas“. Susižaidę seimūnai nuo pirmų minučių užpuolė šilutiškius ir pasinaudoję klaidomis gynyboje išsiveržė į priekį. Du įvarčius į „Šilutės veteranas“ vartus įmušė buvęs seimo narys Aleksandr Sacharuk ir ministras Juozas Olekas. Antrame kėlinyje šilutiškiai neturėjo kur trauktis, reikėjo pulti ir mušti įvarčius. Po kelių minučių rezultatą sušvelnino L.Gedvila, dar po kelių minučių S.Česnulis rezultatą išlygino ir likus žaisti šešias minutes po tolimo S.Česnulio smūgio, „Šilutės veteranas“ pirmauja 3 – 2. Likusį laiką aikštėje vyko įtempta kova, komandoms pavyko surengti keletą gražių atakų, tačiau rezultatas nesikeitė.

Kitos rungtynės buvo svarbios ir „Šilutės veteranui“ ir Marijampolės futbolininkams, tačiau visą pusvalandį aikštelėje dominavo šilutiškiai. Energingas ir kibus gynėjo V.Petkaus žaidimas eliminavo iš žaidimo suvalkiečių atakų lyderį Ž.Buzą, efektyvus ir efektingas A.Rimkaus žaidimas vartuose bei S.Česnulio pelnyti keturi įvarčiai sužlugdė suvalkiečių viltis kovoti dėl prizinės vietos.

Po rungtynių pogrupiuose komandos išsidėstė taip: I pogrupis – 1. IGOL (Vilnius), 2. UTENA, 3. PRIMORSK (Rusija). II pogrupis – 1. FK „Šilutės veteranas“, 2. SEIMAS (Vilnius), 3. MARIJAMPOLĖ.

Rungtynėse dėl penktos vietos Marijampolės futbolininkai nugalėjo svečius iš Rusijos, trečią vietą užėmė Utenos komanda nugalėjusi „Seimo“ komandą, o finale susitiko Vilniaus „Igol“ ir FK „Šilutės veteranas“.

Rungtynių pradžioje abi komandos žaidė drausmingai, suprasdamos, kad kiekviena klaida gali lemti rungtynių baigtį. Nepriekaištingas A.Rimkaus žaidimas vartuose neleido vilniečiams įmušti įvarčio, o tolimi, stiprūs ir taiklūs S.Česnulio smūgiai tris kartus pasiekė tikslą. Dar vieną įvartį pelnė E.Kolpertas ir rungtynių baigtis jau aiški. Paskutinėmis sekundėmis vilniečiai pelnė „paguodos“ įvartį. Rungtynės baigėsi rezultatu 4 – 1.

FK „Šilutės veteranas“ laimėjo turnyrą ir namo parsivežė dar vieną taurę į savo kolekciją. Geriausiu turnyro žaidėju pripažintas S.Česnulis pelnė 9 įvarčius ir buvo rezultatyviausias.

Straipsnio autorius Rytis Kostiuška

Iš Marijampolės su Čempionų taure

Svajunas Cesnulis paskelbė 2012-03-26 23:25   [ atnaujinta 2012-03-26 23:30 ]

Šeštadienį, 2012 m. kovo 24 d., Marijampolėje vyko tradicinis 9 – asis futbolo veteranų turnyras, skirtas Suvalkijos krašto žymiam futbolininkui Kostui Tamulynui atminti. Turnyre dalyvavo Vilkaviškio, Kybartų, Marijampolės ir Šilutės veteranų komandos. Visos komandos susitiko tarpusavyje žaisdamos du kėlinius po 15 minučių. FK „Šilutės veteranas“ atstovavo: Linas Gedvila, Vladimiras Čiumakovas, Arūnas Jagminas, Gediminas Paulikas, Anatolijus Strelnikovas, Artūras Rimkus, Robertas Sūdžius, Svajūnas Česnulis, Saulius Malinauskas, Aurelijus Sūdžius, Audrius Lukošius, Nerijus Šeputis, Vytautas Kirjanovas, treneriai Rytis Kostiuška ir Juozas Žiemys.

Pirmose rungtynėse šilutiškiai susitiko su Kybartų komanda. Beveik visas rungtynes Šilutės komanda kontroliavo žaidimą, Kybartų komandą du kartus išgelbėjo virpstas, tačiau rungtynių pabaigoje pasitvirtino sena nerašyta taisyklė, jeigu neįmuši tu – įmuš tau. Likus žaisti tris minutes, Kybartų veteranai pelnės grąžų įvartį ir laimėjo rungtynes 1 – 0.

Antrose rungtynėse „Šilutės veteranas“ susitiko su Marijampolės futbolininkais, kurie pirmose rungtynėse nugalėjo Vilkaviškio veteranus. Prasidėjus rungtynėms, per pirmąją ataką, šilutiškis S.Česnulis gražiu smūgiu nuginklavo priešininkų vartininką. Netikėta pradžia neišmušė suvalkiečių iš žaidimo ritmo ir jie sugebėjo išlyginti rezultatą. Vėliau savo meistriškumą pradėjo demonstruoti A.Rimkus. Jis du kartus išvedė šilutiškius į priekį. Pirmą kartą tai padarė pirmajame kėlinyje, o rungtynių paskutinę minutę jo pelnytas įvartis leido šilutiškiams su finaliniu švilpuku iškelti į viršų rankas bei pasveikinti vieni kitus su pergale. Kitoje poroje, Kybartai nugalėjo vilkaviškiečius.

Trečiose rungtynėse „Šilutės veteranas“ atidavė paskutinias jėgas kovoje su Vilkaviškio veteranais. Rungtynės prasidėjo panašiai kaip su Marijampolės futbolininkais. Pirmąją ataką S.Česnulis pelno įvartį iš toli, tačiau pirmasis kėlinys baigėsi lygiosiomis 1 – 1. Antrajame kėlinyje savo sugebėjimus demonstruoja A.Rimkus pelnydamas pergalingą įvartį. Gražios rungtynės baigėsi rezultatu 2 – 1 ir šilutiškiai laimėjo pirmąją turnyro vietą, surinkdami vienodai taškų su Marijampolės veteranais, po 6 tšk., treti liko Kybartai – 4 tšk., ketvirti – Vilkaviškis – 1 tšk.

Straipsnio aut. Rytis Kostiuška

Tradicins futbolo turnyras Marijampolėje

Svajunas Cesnulis paskelbė 2012-03-19 10:58

2012 m. kovo 24 d. FK "Šilutės veteranas" futbolininkai vyksta į tradicinį futbolo turnyrą Marijampolėje, kuriame be šilutiškių dalyvaus šeimininkai - Marijampolės veteranai bei svečiai iš Kybartų ir Vilkaviškio.

Po turnyro dalyviai stebės Lietuvos A-Lygos pirmenybių  rungtynes tarp Marijampolės "Sūdūvos" ir Šiaulių "Šiauliai" komandų.

VIEŠNAGĖ VOKIETIJOJE

Svajunas Cesnulis paskelbė 2011-11-29 22:23   [ atnaujinta 2011-11-29 22:25 ]

Paskutiniąją šių metų spalio savaitę futbolo klubo „Šilutės veteranas“ nariai viešėjo Vokietijoje, kur du kartus susitiko su kolegomis iš Berlyno ir Drezdeno miestų. Šilutiškius atstovavo Romualdas Taršauskas, Vaidotas Pielikis, Juozas Žiemys, Rytis Kostiuška, Aleksandras Pancerovas, Darius Karalius, Svajūnas Česnulis, Aurelijus Sūdžius, Arūnas Jagminas ir Vladimiras Čiumakovas. Pirmosiose rungtynėse, kurios vyko Berlyno priemiestyje, prie kolegų prisijungė šiuo metu Vokietijoje gyvenantis Svajūno sūnus Dovijus. Futbolininkai žaidė ant dirbtinės futbolo aikštės dangos ir nesunkiai nugalėjo šeimininkus rezultatu 9 – 1. Sekančią dieną komanda aplankė žymiausias Berlyno vietas bei mėgavosi naktinio miesto grožiu.

Kitas rungtynes „Šilutės veteranas“ žaidė Drezdeno priemiestyje su šio miesto futbolo veteranais. Šį kartą visos varžybos vyko permainingai, pirmaujant tai vienai, tai kitai komandai. Galutinis rungtynių rezultatas
5 – 5.

Pavasarį į Šilutę buvo atvykę keletas šio miesto veteranų komandos žaidėjų, kurie buvo sužavėti lietuvių svetingumu, todėl po šių rungtynių lietuviams namo grįžti teko daug vėliau nei jie buvo suplanavę. Grilio dešrelės, vokiškas ir lietuviškas alus bei prisiminimai neleido futbolo entuziastams išsiskirti iki pat vidurnakčio.

L.Chomičiaus taurė

Svajunas Cesnulis paskelbė 2011-10-04 02:08

Spalio 1d. Šilutės miesto stadione vyko tradicinis veteranų futbolo turnyras "L.Chomičiaus taurė"