"Igol“ veteranų futbolo turnyras Vilniuje

Svajunas Cesnulis paskelbė 2011-01-23 07:05   [ atnaujino 2013-05-05 23:15, Tomas Masiulis ]

2011 m. sausio 20 d. Vilniuje įvyko „Igol“ veteranų futbolo turnyras, kuriame dalyvavo FK „Šilutės veteranas“. Šilutiškių komandą atstovavo Gediminas Paulikas, Saulius Malinauskas, Vaidotas Pielikis, Arūnas Jagminas, Svajūnas Česnulis, Marius Jazbutis, Linas Gedvila, Nerijus Šeputis, Augustinas Kolpertas ir Anatolijus Strelnikovas. Be FK „Šilutės veteranas“ turnyre dalyvavo dar penkios komandos iš Vilniaus, Kauno, Marijampolės, Jonavos ir Utenos. Burtų keliu komandos buvo suskirstytos į du pogrupius, kuriuose kiekviena komanda sužaidė po dvejas varžybas. Pogrupiuose komandos atitinkamai užėmusios trečiąsias vietas kovojo dėl 5-6 vietų, komandos, užėmusios antrąsias vietas, kovojo dėl 3-4 vietų, o pogrupių nugalėtojai kovojo finale. Buvo žaidžiamas vienas kėlinys po 35 min.
Pirmieji į aikštę išbėgo FK „Šilutės veteranas“ ir Marijampolės „Sūduvis“. Nuo pirmųjų minučių vyko atkakli kova, tačiau suvalkiečiams pavyko įsiveržti į priekį net trimis įvarčiais. 20 minutę rezultatas buvo 4:1, tačiau rungtynių pabaiga priklausė šilutiškiams. Patikimai žaidusio S.Česnulio ir efektingas V.Pielikio smūgiai pasiekė tikslą ir likus žaisti 5 minutes komandas skyrė tik vienas įvartis 4:3. Likusį laiką suvalkiečių vartai buvo apgulti, tačiau įvarčio pasiekti nepavyko.
Antrose rungtynėse susitiko mūsų pogrupyje rungtyniaujančios Marijampolės „Sūduvis“ ir Kauno komandos. Rungtynės vyko permainingai, kadangi nuolat keitėsi pirmaujančios komandos. Galutinis rezultatas 3:2, marijampoliečių naudai, kurie užsitikrino pirmąją vietą pogrupyje ir laukė finalinių rungtynių su antrojo pogrupio nugalėtojais.
FK „Šilutės veteranas“ pakako lygiųjų rungtynėse su Kauno komanda, kad galėtų pogrupyje užimti antrąją vietą ir kovoti dėl turnyro trečiosios vietos. Tačiau rungtynių sąlygas ir žaidimo tempą diktavo Šilutės komanda. Šį kartą žaidėjai buvo susikaupę, nedarė klaidų gynyboje, susiderino puolimą ir rungtynes laimėjo rezultatu 4:1, taip sugebėdami išsikovoti teisę žaisti dėl trečios turnyro vietos.
Kitame pogrupyje trečiąją vietą užėmė Utenos, antra liko Vilniaus, pirma – Jonavos komandos. Kovoje dėl 5 vietos, Uteniškiai nugalėjo Kauno komandą.
Kovoje dėl trečios vietos į aikštę išbėgo FK „Šilutės veteranas“ ir Vilniaus komandos. Rungtynių pradžioje šilutiškiai nokautavo vilniečius. Jau aštuntąją minutę po trijų taiklių A.Strelnikovo smūgių rezultatas buvo 3:0. Rungtynių vidurys nebuvo gražus ir po kelių klaidų gynyboje vilniečiai sušvelnino rezultatą iki 3:2, tačiau pabaigoje abi komandos žaidė susikaupę ir rungtynės baigėsi rezultatu 4:3 šilutiškių naudai.
Finale Jonavos komanda nugalėjo Marijampolės „Sūduvį“ rezultatu 6:4.
Galutinė turnyro komandų rikiuotė: 1. Jonava. 2. Marijampolės „Sūduvis“. 3. FK „Šilutės veteranas“. 4. Vilnius. 5. Utena. 6. Kaunas.
Šilutiškiams įvarčius pelnė: A.Strelnikovas – 4, S.Česnulis – 3, V.Pielikis – 2, N.Šeputis ir L.Gedvila po 1.