VIEŠNAGĖ VOKIETIJOJE

Svajunas Cesnulis paskelbė 2011-11-29 22:23   [ atnaujinta 2018-02-20 21:52 ]
                                                                 VIEŠNAGĖ VOKIETIJOJE


    Paskutiniąją šių metų spalio savaitę futbolo klubo „Šilutės veteranas“ nariai viešėjo Vokietijoje, kur du kartus susitiko su kolegomis iš Berlyno ir Drezdeno miestų. Šilutiškius atstovavo Romualdas Taršauskas, Vaidotas Pielikis, Juozas Žiemys, Rytis Kostiuška, Aleksandras Pancerovas, Darius Karalius, Svajūnas Česnulis, Aurelijus Sūdžius, Arūnas Jagminas ir Vladimiras Čiumakovas. Pirmosiose rungtynėse, kurios vyko Berlyno priemiestyje, prie kolegų prisijungė šiuo metu Vokietijoje gyvenantis Svajūno sūnus Dovijus. Futbolininkai žaidė ant dirbtinės futbolo aikštės dangos ir nesunkiai nugalėjo šeimininkus rezultatu 9 – 1. Sekančią dieną komanda aplankė žymiausias Berlyno vietas bei mėgavosi naktinio miesto grožiu. 

    Kitas rungtynes „Šilutės veteranas“ žaidė Drezdeno priemiestyje su šio miesto futbolo veteranais. Šį kartą visos varžybos vyko permainingai, pirmaujant tai vienai, tai kitai komandai. Galutinis rungtynių rezultatas
5 – 5. 

    Pavasarį į Šilutę buvo atvykę keletas šio miesto veteranų komandos žaidėjų, kurie buvo sužavėti lietuvių svetingumu, todėl po šių rungtynių lietuviams namo grįžti teko daug vėliau nei jie buvo suplanavę. Grilio dešrelės, vokiškas ir lietuviškas alus bei prisiminimai neleido futbolo entuziastams išsiskirti iki pat vidurnakčio.

Comments